Restauracja

 

RESTAURACJA ,,ZIELONE WZGÓRZE''

Restauracja ,,Zielone Wzgórze'' to miejsce stworzone głównie dla bliskich, przyjaciół i mądrych ludzi, miejsce gdzie każdy zrealizuje swoje potrzeby kulinarne, doświadczy smaków produktów regionalnych oraz pozna historię krainy „Monte Silesii”, która od zamierzchłych czasów rozbudzała zmysły nie tylko zasiedlających jej okolice mieszkańców. Potrzeby kulinarne – to możliwość doznania 4 smaków i 4000 zapachów, powrót w kuchni do tradycyjnego gotowania , w tym peklowania, marynowania, kiszenia, wędzenia, suszenia, pieczenia na ogniu i w piecu chlebowym. Taras z widokiem na Ślężę, miejsce z leżakami, czy klimatyczne wnętrze - mogą Państwo wybrać miejsce wedle upodobań.

W naszej karcie znajdą Państwo pozycje, które stały się już charakterystyczne dla naszej restauracji. Naszą specjalnością są pstrąg wędzone i grillowane, podobnie też mięsa, które grillujemy bezpośrednio na ogniu. Można u nas spróbować między innymi schab cebulowy podawany z naszą konfiturą z czerwonej cebuli, czy też grillowane polędwiczki z dodatkiem glazury słodko-kwaśnej. Misa Włosta, Kiszeniak, Chlebosz, Szpiniak  i wiele innych - to dania, które mogą Państwo u nas spróbować :.

 

OFERTA

Restauracja ,,Zielone Wzgórze'' składa się z trzech sal restauracyjnych, a także tarasu i pleneru otoczonego zielenią. Organizujemy imprezy okolicznościowe, komunie, chrzciny, imprezy firmowe oraz wesela. Oferty przygotowujemy dla każdego indywidualnie, dlatego w takich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.